BANNER REKLAMOWY

images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W dniu 25 kwietnia we Wrocławiu odbyła się Rada Krajowa, na której Prezes Stowarzyszenia KoLiber [koliber_person name=”Tomasz Pułról” text=”Tomasz Pułról”] ogłosił decyzję w sprawie zmiany na stanowisku sekretarza Zarządu Głownego. Na miejsce dotychczasowej sekretarz [koliber_person name=”Anna Maria Podyma” text=”Anny Marii Podymy”] powołana została [koliber_person name=”Małgorzata Lemańczyk” text=”Małgorzata Lemańczyk”] z oddziału Trójmiasto.

Małgosia pochodzi z Borowego Młyna – małej wioski na Kaszubach. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej w Bytowie. Obecnie studiuje ekonomię i prawo na Uniwersytecie Gdańskim. Dołączyła do stowarzyszenia w marcu 2013r. W oddziale Trójmiasto pełniła funkcję sekretarza, a następnie przewodniczącej oddziałowej komisji rewizyjnej.

Dziękujemy Ani za wkład pracy włożony w sprawną działalność administracji KoLibra i jednocześnie gratulujemy Małgosi powołania do Zarządu Głownego i życzymy powodzenia w pełnieniu tej odpowiedzialnej funkcji!

© 1999-2021 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found