images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W dniu 25 kwietnia we Wrocławiu odbyła się Rada Krajowa, na której Prezes Stowarzyszenia KoLiber [koliber_person name=”Tomasz Pułról” text=”Tomasz Pułról”] ogłosił decyzję w sprawie zmiany na stanowisku sekretarza Zarządu Głownego. Na miejsce dotychczasowej sekretarz [koliber_person name=”Anna Maria Podyma” text=”Anny Marii Podymy”] powołana została [koliber_person name=”Małgorzata Lemańczyk” text=”Małgorzata Lemańczyk”] z oddziału Trójmiasto.

Małgosia pochodzi z Borowego Młyna – małej wioski na Kaszubach. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej w Bytowie. Obecnie studiuje ekonomię i prawo na Uniwersytecie Gdańskim. Dołączyła do stowarzyszenia w marcu 2013r. W oddziale Trójmiasto pełniła funkcję sekretarza, a następnie przewodniczącej oddziałowej komisji rewizyjnej.

Dziękujemy Ani za wkład pracy włożony w sprawną działalność administracji KoLibra i jednocześnie gratulujemy Małgosi powołania do Zarządu Głownego i życzymy powodzenia w pełnieniu tej odpowiedzialnej funkcji!

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found