images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Początek marca przyniósł niewielkie zmiany w Zarządzie Głównym Stowarzyszenia. Decyzją Prezesa KoLibra, [koliber_person name=”Kamil Rybikowski” text=”Kamila Rybikowskiego”], dotychczasowego II Wiceprezesa KoLegę [koliber_person name=”Krzysztof Prudel” text=”Krzysztofa Prudla”] zastąpił KoLega [koliber_person name=”Piotr Celiński” text=”Piotr Celiński”] Nowemu wiceprezesowi serdecznie gratulujemy!

Piotr od grudnia pełnił funkcję Pełnomocnika Zarządu ds. mediów i promocji, kierując Biurem Prasowym KoLibra. W związku z tym, że zmieniając stanowisko będzie musiał dodatkowo zająć się kwestią działań fundraisingowych, na jego następcę w Biurze Prasowym Prezes wyznaczył KoLegę [koliber_person name=”Karol Handzel” text=”Karola Handzela”], który tę funkcję sprawował już wcześniej w zarządzie Marcina Bagińskiego i Adama Kondrakiewicza. Gratulujemy!

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found