images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Od ponad dwóch lat siedziba naszego stowarzyszenia znajduje się w centrum Warszawy, przy ulicy Zgoda 4/6. Miejsce to bardzo szybko stało się popularne, dzięki licznym spotkaniom, wykładom, konferencjom, czy szkoleniom.

Niestety, stan wynajmowanego przez nas lokalu jest niezadowalający. Mamy problemy z oświetleniem sali, z wystającymi ze ścian kablami, z brakiem sprzętu do wyświetlania slajdów podczas wykładów… Jest naprawdę wiele problemów, z którymi na co dzień musimy sobie radzić, chcąc działać naprawdę efektywnie. Te problemy może raz na zawsze rozwiązać tylko jedno – remont naszej siedziby. Z tego powodu rozpoczęliśmy akcję crowdfundingową za pośrednictwem strony odpalprojekt.pl. Każdego z was, chcącego dołożyć swoją cegiełkę do miejsca edukowania przyszłych pokoleń, poszerzania horyzontów młodzieży i miejsca, w którym powstają nowe projekty, mogące mieć duży udział w budowaniu lepszej Polski zachęcamy do przesłania swojej wpłaty na ten cel. Czy się uda? W ciągu dwóch pierwszych dni zbiórki zebraliśmy ponad połowę środków na podstawową cel jakim jest cztery tysiące złotych. Aby jednak móc zrealizować wszystkie cele remontowe, potrzebujemy łącznie sześciu tysięcy złotych. Każda kolejna wpłata jest dla nas kamieniem milowym naprzód. Już teraz dziękujemy wszystkim obecnym i przyszłym wpłacającym za pomoc. Obiecujemy, że was nie zawiedziemy!

 

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found