images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Jednym z celów ideowych naszej organizacji jest poszerzanie świadomości ekonomicznej naszego społeczeństwa. W związku z tym stworzyliśmy projekt, w którym opracowaliśmy praktyczny i ciekawy zeszyt, z którego będą mogli skorzystać uczniowie na wybranych zajęciach. 

Zeszyt Ekonomiczny z pozoru przypomina zwykły, 64-kartkowy zeszyt w kratkę. W odróżnieniu od tradycyjnego zeszytu, nie posiada on jednak „pustych” marginesów, ale przestrzeń ta została wypełniona kilkudziesięcioma zagadnieniami, które mają za cel stanowić solidny grunt do rozwijania zainteresowań głównymi myślami, postaciami i szkołami ekonomicznymi.  Zeszyt ekonomiczny to wejście do pasjonującego świata ekonomii. 

Prowadzimy dystrybucję naszego zeszytu ekonomicznego w całej Polsce. Jest to pierwsza edycja naszego projektu, w której przekazujemy 11 000 zeszytów do rąk uczniów.

Zeszyty ekonomiczne trafiły już do uczniów m.in. w Słupsku, Łodzi, Kaliszu, Częstochowie, Poznaniu Wrocławiu i Warszawie. Atmosfera zarówno w zespole projektowym jak i wśród beneficjentów jest znakomita! Cieszymy się, że na nasz projekt uczniowie wraz z nauczycielami reagują dużym uśmiechem.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2022 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found