images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

KoLeżanka Ania Grabińska i KoLega Tomasz Dalecki pragną zaprosić Szanowne KoLeżanki i Szanownych KoLegów na uroczystość przyjęcia sakramentu małżeństwa. Ślub odbędzie się 5 marca 2011 r. o godz. 15.00 w kościele pw. św. Katarzyny przy ul. Fosa 17 w Warszawie.

KoLeżanka Ania Grabińska i KoLega Tomasz Dalecki pragną zaprosić Szanowne KoLeżanki i Szanownych KoLegów na uroczystość przyjęcia sakramentu małżeństwa.

Ślub odbędzie się 5 marca 2011 r. o godz. 15.00 w kościele pw. św. Katarzyny przy ul. Fosa 17 w Warszawie.

Państwo Młodzi chcieliby również serdecznie zaprosić wszystkich KoLibrantów do klubu żeglarskiego „Przechyły” (ul. Cieszyńska 6, koło stacji metra Wilanowska), gdzie 19 marca będą świętować zawarcie małżeństwa w nieformalnej atmosferze, w gronie przyjaciół. (Sobota 19 marca to dzień św. Józefa, a więc post nie obowiązuje, a co więcej w ten weekend będzie się w Warszawie odbywać Rada Krajowa!).

Ania i Tomasz są zasłużonymi i wciąż aktywnymi członkami KoLibra. Panna Młoda pełniła funkcję Skarbnika Srowarzyszenia u boku Prezesa Karola Wyszyńskiego. Była również wiceprezesem w oddziale warszawskim. Obecnie Ania jest Redaktor Naczelną „Gońca Wolności”. Pan Młody przewodniczy Okręgowej Komisji Rewizyjnej w O/ Warszawa.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found