images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W związku z sukcesem zeszłorocznej akcji „Pogońmy bolszewików z samorządu”, w której udział wzięło kilkuset pretendentów do zasiadania we władzach lokalnych wszystkich szczebli, Stowarzyszenie KoLiber postanowiło ją ponowić i zachęcić do składania zobowiązań związanych ze sferą polityki historycznej kandydatów do Sejmu i Senatu.

Aby wziąć udział w akcji „Pogońmy bolszewików z parlamentu” należy wydrukować naszą deklarację, podpisać ją i zrobić sobie z nią zdjęcie oraz wysłać je na adres koordynatora akcji Piotra Mazurka: piotr.mazurek[at]koliber.org wraz z informacjami dotyczącymi okręgu, listy i numeru na niej.

Deklaracja zawiera zobowiązanie kandydata do działań na rzecz dekomunizacji przestrzeni publicznej oraz wspierania projektów odkłamujących nasza historię, takich jak: dokończenie procesu ekshumacji i identyfikacji ofiar stalinowskiego terroru, budowa Łuku Triumfalnego Bitwy Warszawskiej czy Muzeum „Żołnierzy Wyklętych”.

Zdjęcia kandydatów, którzy uczestniczą w akcji będziemy publikować na bieżąco. W pierwszej kolejności znajdą się one na profilu „Goń z pomnika bolszewika” na Facebooku. Do tej pory w akcji wzięli już udział m.in.: prof. Jan Żaryn, prof. Piotr Gliński, prof. Krystyna Pawłowicz, dr Krzysztof Kawęcki, Jarosław Gowin, Stanisław Pięta.

Link do deklaracji.

Kandydaci, którzy podpisali deklarację – cz. 1

Kandydaci, którzy podpisali deklarację – cz. 2

Kandydaci, którzy podpisali deklaracje – cz. 3

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found