images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z prezesem oddziału warszawskiego, Marcinem Bagińskim. W wywiadzie przeprowadzonym dla portalu prawy.pl nasz KoLega mówił między innymi o dostępie do broni, studiach, bezrobociu, Partii Libertariańskiej oraz oczywiście o działalności i planach KoLibra.

 Marcin Bagiński wypowiedział się m.in. na temat dostępu do broni palnej oraz skomentował ostatnie tragiczne wydarzenia w szkole w Newtown: Jeśli chodzi o Stany Zjednoczone to uwagę przykuwa fakt, że najmniej zabójstw z użyciem broni palnej występuje tam, gdzie jest do niej najłatwiejszy dostęp.

Nasz KoLega odniósł się także do pomysłów Prawa i Sprawiedliwości, dotyczących walki z bezrobociem. Nie można leczyć choroby, którą niewątpliwie jest przeregulowanie gospodarki, jeszcze większą dawką regulacji. Przyczyną bezrobocia wśród młodych są przede wszystkim wysokie koszty pracy i utrudnienia dla przedsiębiorców, którzy mogliby być ich potencjalnymi pracodawcami – zauważył.

Prezes warszawskiego oddziału KoLibra wypowiedział się także na temat trudności ze znalezieniem pracy, z jakimi borykają się młodzi, wykształceni ludzie. Zauważył, że fakt ukończenia studiów nie jest już istotnym atutem: Jednak zdecydowanie większą wagę zyskują obecnie umiejętności dodatkowe, chociażby znajomość języków obcych. Dodatkową wartością może być również praca dorywcza podczas studiów czy zaangażowanie w organizacjach pozarządowych, takich jak np. KoLiber. Naszym celem jest przede wszystkim kształtowanie elit, z czym wiążą się poszczególne nasze projekty.

Marcin Bagiński opowiedział także o planach warszawskiego oddziału KoLibra na działalność w roku 2013. Wśród nich wymienił  projekty takie jak KoLiber Historia, Lekcje Ekonomii dla Dzieci czy konkurs Akademia KoLibra.

 

Zachęcamy do przeczytania całego wywiadu, który dostępny jest tutaj.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl