Sprawdź aktualne przedsięwzięcia Stowarzyszenia KoLiber w Twojej okolicy!

Niedawno na polskim rynku wydawniczym ukazała się niezwykle interesująca pozycja. „Cofnięcie czasu” to jedyna powieść w dorobku znanego amerykańskiego ekonomisty Henrego Hazlitta. Przedstawiamy Czytelnikom fragment dzieła wydanego przez Prohibitę (http://multibook.pl/2375,henry-hazlitt-cofniecie-czasu.html). Fragment w formacie PDF dostępny jest po kliknięciu w ten link

Stowarzyszenie KoLiber wspiera akcję upominkową dla… posłów i senatorów. Już wkrótce Wybrańcy Narodu będą mogli czerpać wiedzę o ekonomii również z płyty z nagranym dziełem Ludwiga von Misesa.

KoLega Marcin Plewka został zaproszony na „Rozmowę Niezależną”. O swoim przywiązaniu do wartości, szacunku do zmarłych, podróżach, liberalizmie i rozczarowaniu wyborczym rozmawia z red. Jackiem Sobalą.  

Prezes Marcin Kamiński zwołuje najbliższe obrady Rady Krajowej do Warszawy. Tym samym Zarząd Główny, prezesi oddziałów i zwykli członkowie Stowarzyszenia będą razem uroczyście obchodzić Święto Niepodległości.  

Niech Maleńka Miłość, która przychodzi na Świat narodzi się w Waszych sercach i napełni je pokojem i nadzieją. Radosnych i błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy Zarząd Główny Stowarzyszenia KoLiber

W najbliższą niedzielę, 8 stycznia już po raz dwunasty odbędzie się akcja „Nysa Dzieciom”. Tego dnia na ulice miasta wyjdą wolontariusze, aby zbierać do puszek pieniądze, które następnie zostaną przeznaczone na leki, środki opatrunkowe, rehabilitację i badania specjalistyczne chorych dzieci.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków konserwatywnego liberalizmu w Poznaniu na pierwsze po wakacjach spotkanie oddziału Stowarzyszenia KoLiber.