Dziękujemy za każde, nawet najmniejsze wsparcie – bez niego nie moglibyśmy działać. Ty też możesz zostać naszym mecenasem lub darczyńcą. Zachęcamy do wsparcia za pomocą poniższego formularza oraz do bezpośrednich wpłat i zleceń stałych na nasze konto. Jesteśmy otwarci na propozycje wsparcia konkretnych projektów – wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

Przeznaczenie udzielanego wsparcia

Dynamiczny rozwój Stowarzyszenia KoLiber, spowodował zwiększanie zasięgu naszych akcji i projektów. Wzrost kosztów związanych z szeroką i rozwojową działalnością jest nieunikniony. Nie chcemy zwalniać tempa, więc na realizację planowanych projektów potrzebujemy dodatkowych środków finansowych. Zostaną one wykorzystane przede wszystkim na promocję naszych działań (drukowanie plakatów, ulotek, wykonanie roll-upów, banerów itp.)

Niemniej ważne koszty, bez których pokrycia Stowarzyszenie nie będzie wstanie sprawnie funkcjonować. Jest to np. utrzymanie siedziby czy serwerów i domen internetowych. Istnieje także możliwość wsparcia określonego zakresu naszej działalności. Są to projekty konserwatywne: historyczne, patriotyczne i pro-life oraz projekty liberalne: ekonomiczne, edukacyjne, wolnorynkowe.

Mamy nadzieję, że niniejsza oferta znajdzie uznanie w Państwa oczach, a współpraca przyniesie wymierne korzyści dla obu stron i przyczyni się do dalszych sukcesów KoLibra.

Mecenasem Stowarzyszenia KoLiber zostaje osoba, która w ciągu roku udzieliła wsparcia naszej organizacji o wartości przynajmniej 360 PLN, czyli 1 PLN dziennie i wzięła udział w organizowanym co pół roku Spotkaniu Mecenasów. Tytuł Mecenasa Stowarzyszenia KoLiber zgodnie ze Statutem wręczany jest przez Prezesa Stowarzyszenia.

Pozarządowe organizacje wspierające nasze Stowarzyszenie. Dziękujemy!