images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Liberty English Camp 2009!

Chcesz pogadać po angielsku na ciekawe tematy społeczne i gospodarcze? Lubisz dobrą zabawę w gronie rówieśników? Chyba mamy coś dla Ciebie… Liberty English Camp to nowatorski projekt, łączący praktyczną naukę języka angielskiego z niesztampową edukacją.

Pewnie zapytasz z czym to się je? Liberty camp, bo organizatorzy nie ukrywają, że mowa będzie o wolnym rynku i wolności osobistej. Formy będą zróżnicowane – od dyskusji w kilkuosobowych grupach, przez debaty oksfordzkie, po warszaty z tworzenia biznes planu.

Zainteresowany? Nie zwlekaj i zarejestruj się na stronie www.camp.koliber.org Ilość miejsc jest ograniczona do 50 osób.Filmik z poprzedniej edycji – na youtubie 😉

www.camp.KoLiber.org

Liberty English Camp 2009!

Chcesz pogadać po angielsku na ciekawe tematy społeczne i gospodarcze? Lubisz dobrą zabawę w gronie rówieśników? Chyba mamy coś dla Ciebie… Liberty English Camp to nowatorski projekt, łączący praktyczną naukę języka angielskiego z niesztampową edukacją. Pewnie zapytasz z czym to się je? Liberty camp, bo organizatorzy nie ukrywają, że mowa będzie o wolnym rynku i wolności osobistej. Formy będą zróżnicowane – od dyskusji w kilkuosobowych grupach, przez debaty oksfordzkie, po warszaty z tworzenia biznes planu.

Zajęcia poprowadzą doświadczeni nauczyciele (Amerykanie, Brytyjczyk, Francuz, Szwed) skupieni w The Language of Liberty Institute. Są bardzo otwarci i przyjaźnie nastawieni. Zresztą atmosfera na Liberty Campie jest niezwykle luźna…w końcu to wolnościowcy! Nie martw się też o imprezy, będzie ich pod dostatkiem i jeszcze trochę. Twój angielski nie jest idealny? Nie szkodzi, po to jest obóz żeby go szlifować!

Pierwszy LEC odbył się w zeszłym roku, zdjęcia i relację z jego przebiegu obejrzeć możesz na stronie www.camp.koliber.org Na tej samej stronie znajdziesz także wszystkie niezbędne szczegóły odnośnie tegorocznego obozu, który odbędzie się w dniach 5-11 lipca w Złotnikach Lubańskich, niedaleko Jeleniej Góry.

Zainteresowany? Nie zwlekaj i zarejestruj się na stronie www.camp.koliber.org Ilość miejsc jest ograniczona do 50 osób. Koszt uczestnictwa wynosi 560 zł od osoby. Warto dodać, że praca nauczycieli świadczona jest na zasadzie wolontariatu. Organizatorzy wybrali ośrodek o wysokim standardzie, zadbali także o bogaty program – poza dyskusjami i debatami planują wycieczki turystyczne, konkursy talentów i dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Istnieje szansa na bezpłatny udział w obozie! Wystarczy napisać najlepszy artykuł na temat „Government: warranter or enemy of freedom?”. Szczegóły na stronie internetowej. Zapraszamy. Filmik z poprzedniej edycji – na youtubie 😉

www.camp.KoLiber.org

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found