images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Włocławek: Stowarzyszenie KoLiber wraz z Projektem Włocławek zapraszają na debatę pt. ?Ja tu zostaję?, która odbędzie się 19 listopada (środa) o godz.17.00 w sali konferencyjnej Hotelu ?Kujawy?.

Tematyką debaty jest problem bezrobocia wśród młodych ludzi we Włocławku oraz określenie obszarów i narzędzi, które winny być zaktywizowane, żeby młodzi Włocławianie chcieli wracać po studiach do Włocławka.

Prelegentami będą pracownicy Urzędu Pracy i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, którzy przedstawią sytuację rynku pracy i aktywności zawodowej młodzieży w naszym mieście.

19.11.2008, godz. 17, sala konferencyjnej Hotelu ?Kujawy? – zapraszamy!

Stowarzyszenie KoLiber we współpracy z Projektem Włocławek organizują debatę pt. ?Ja tu zostaję?, która odbędzie się 19 listopada (środa) o godz.17.00 w Sali Konferencyjnej Hotelu ?Kujawy?. Debata odbędzie się pod patronatem posła Marka Wojtkowskiego, a wynikłe z niej wnioski poseł przedstawi w formie interpelacji w parlamencie. Tematyką debaty jest problem bezrobocia wśród młodych ludzi we Włocławku oraz określenie obszarów i narzędzi, które winny być zaktywizowane, ażeby młodzi Włocławianie chcieli wracać po studiach do Włocławka. Gośćmi będą pracownicy Urzędu Pracy i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, którzy przedstawią sytuację rynku pracy i aktywności zawodowej młodzieży w naszym mieście. Celem spotkania jest wypracowanie stanowiska ponad podziałami politycznymi, w którym zostaną zawarte oczekiwania i postulaty do władz wszystkich szczebli, by swoje działania skupiły na wypracowaniu metod i mechanizmów umożliwiających młodym ludziom realizację swoich karier w miejscach zamieszkania, w naszym przypadku jest to Włocławek.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl