images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Porozumienie „Smoleńsk – chcemy prawdy” zaprasza wszystkich chętnych na akcję: „Witamy czerwonego niedźwiedzia”.6 grudnia 2010 roku odwiedzi Polskę prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew.Zamierzamy przywitać go wielojęzycznymi tabliczkami i transparentami z hasłem: „Smoleńsk – chcemy prawdy”.

Porozumienie „Smoleńsk – chcemy prawdy” zaprasza wszystkich chętnych na akcję: „Witamy czerwonego niedźwiedzia„.

Dnia 6 grudnia 2010 roku odwiedzi Polskę prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew.Zamierzamy przywitać go wielojęzycznymi tabliczkami i transparentami z hasłem: „Smoleńsk – chcemy prawdy”. Przypominamy, że wszystkie kluczowe dowody, które pozwoliłyby poznać prawdę o przyczynach katastrofy, w tym wrak samolotu i czarne skrzynki znajdują się w rosyjskich rękach. Działania władz Rosji przez ponad 7 miesięcy, jakie minęły od tego tragicznego zdarzenia, udowodniły, że ze strony rosyjskiej mamy do czynienia z pasmem kłamstw i zaniechań na olbrzymią skalę. Wykorzystajmy wizytę prezydenta Rosji, by upomnieć się o nasze elementarne prawo do prawdy.  Niebawem na stronie www.smolensk.koliber.org opublikujemy szczegóły dotyczące akcji, w tym przebieg, czas i miejsce jej rozpoczęcia. 

Chętnych do aktywnego udziału w akcji zapraszamy 2. grudnia o godzinie 18:00 do kawiarni Green Cafe na 1. piętrze Złotych Tarasów w Warszawie, na spotkanie przygotowawcze.

Wszystkich KoLibrantów i sympatyków naszej inicjatywy prosimy o wsparcie materialne oraz o odwiedzanie i propagowanie naszej strony www.smolensk.koliber.org . Wszystkim już nas wspierającym serdecznie dziękujemy.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl