images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W sobote 12 maja o godzinie 12:00 odbędzie się demonstracja solidarności z Estonią pod konsulatem Republiki Estonii przy ulicy Floriańskiej 15 w Krakowie. Demonstacje organizuje Stowarzyszenie KoLiber wraz z organizacjami wolnościowymi, studenckimi i młodzieżowymi organizacjami politycznymi. Przyjdź i zamanifestuj swoją solidarność z Estonią!!

W sobote 12 maja o godzinie 12:00 odbędzie się demonstracja solidarności z Estonią pod konsulatem Republiki Estonii przy ulicy Floriańskiej 15 w Krakowie. Demonstacje organizuje Stowarzyszenie KoLiber wraz z organizacjami wolnościowymi, studenckimi i młodzieżowymi organizacjami politycznymi.

W czasie pikiety zostanie odczytany manifest naszej solidarności z Estonią. Zostanie on wręczony konsulowi honorowemu Republiki Estonii w Polsce – Panu Piotrowi Paluchowi.

Swój udział zapowiedziały już: Stowarzyszenie Krzyk Wolności, Sekcja Młodzieżowa UPR, Forum Młodych PiS, Koło Nauk Politycznych UJ, Forum Liberalne, Stowarzyszenie Młodzi Demokraci Liczymy także na osoby niezrzeszone – przyjdź i zamanifestuj swoją solidarność z Estonią!!

© 1999-2021 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found