images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W sobote 12 maja o godzinie 12:00 odbędzie się demonstracja solidarności z Estonią pod konsulatem Republiki Estonii przy ulicy Floriańskiej 15 w Krakowie. Demonstacje organizuje Stowarzyszenie KoLiber wraz z organizacjami wolnościowymi, studenckimi i młodzieżowymi organizacjami politycznymi. Przyjdź i zamanifestuj swoją solidarność z Estonią!!

W sobote 12 maja o godzinie 12:00 odbędzie się demonstracja solidarności z Estonią pod konsulatem Republiki Estonii przy ulicy Floriańskiej 15 w Krakowie. Demonstacje organizuje Stowarzyszenie KoLiber wraz z organizacjami wolnościowymi, studenckimi i młodzieżowymi organizacjami politycznymi.

W czasie pikiety zostanie odczytany manifest naszej solidarności z Estonią. Zostanie on wręczony konsulowi honorowemu Republiki Estonii w Polsce – Panu Piotrowi Paluchowi.

Swój udział zapowiedziały już: Stowarzyszenie Krzyk Wolności, Sekcja Młodzieżowa UPR, Forum Młodych PiS, Koło Nauk Politycznych UJ, Forum Liberalne, Stowarzyszenie Młodzi Demokraci Liczymy także na osoby niezrzeszone – przyjdź i zamanifestuj swoją solidarność z Estonią!!

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found