images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Instytut Globalizacji oraz Studenckie Koło Myśli Politycznej UMK zapraszają na weekendowe seminarium poświęcone wolnościowym koncepcjom politycznym. Seminarium odbędzie się w dniach 10-13 marca w miejscowości Milówka w Beskidzie Żywieckim. Patronat nad wydarzeniem objął portal Fronda.pl oraz Stowarzyszenie KoLiber.

 Weekendowe seminarium Instytutu Globalizacji

 

Instytut Globalizacji oraz Studenckie Koło Myśli Politycznej UMK zapraszają na weekendowe seminarium poświęcone wolnościowym koncepcjom politycznym. Seminarium odbędzie się w dniach 10-13 marca w miejscowości Milówka w Beskidzie Żywieckim. Patronat nad wydarzeniem objął portal Fronda.pl oraz Stowarzyszenie KoLiber.

 

 

– Stawiamy na poszerzenie wiedzy o mechanizmach wolnego rynku i wolnościowych rozwiązaniach politycznych i społecznych. Seminarium będzie miało także walor aktywizujący uczestników, będą oni mieli okazję zaprezentować się w formie referatów i podczas debat – mówi KoLega Jacek Spendel z Instytutu Globalizacji.

 

Studenckie Koło Myśli Politycznej działa przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu pierwsze wyszło z inicjatywą organizacji wyjazdowego seminarium. Studenci zgromadzeni w kole, któremu patronuje prof. Jacek Bartyzel, z powodzeniem organizują podobne wyjazdy już od kilku lat. Tym razem postawili na współpracę z Instytutem Globalizacji, który w lipcu tego roku zorganizował bardzo udany Liberty English Camp. Pasja i kreatywność studentów oraz doświadczenie Instytutu Globalizacji dają gwarancje, że niemal cztery dni spędzone w malowniczej Milówce będą niezapomnianym czasem.

 

Program seminarium obejmuje wykłady ekspertów Instytutu Globalizacji (m.in. Tomasza Teluka i Tomasza Sommera), referaty członków Koła Myśli Politycznej, projekcje filmów o tematyce wolnościowej, a także interesujące debaty. Nie zapomniano także o programie rozrywkowym oraz wycieczce górskiej.  

 

Ponieważ będzie to pierwszy weekend Wielkiego Postu, uczestnicy zyskają możliwość odnowy duchowej. W piątek możliwe jest uczestnictwo w Drodze Krzyżowej i Mszy św. Dla chętnych uczestników konferencji katechezę wygłosi ponadto ks. Bogusław Kastelik.

 

Przygotowana oferta jest naprawdę bogata, oprócz obszernego programu merytorycznego i rekreacyjnego uczestnicy mogą otrzymają darmowe książki, materiały konferencyjne i upominki. Wyżywienie stanowić będą trzy posiłki dziennie oraz napoje i przekąski dostępne przez całą dobę. Konferencja będzie miała miejsce w pensjonacie „Willa nad rzeką”, Szare 7, Milówka (dojście ul. Grunwaldzką ok. 15 min z dworca PKP w Milówce).

 

Zapisać się na seminarium może każdy, kto wyśle swoje zgłoszenie na adres spendel@globalizacja.org oraz wpłaci opłatę w wysokości 369zł (300zł + VAT) na numer konta:  58 1050 1298 1000 0090 6655 2622 z dopiskiem „Seminarium Milówka”. Dane posiadacza konta: Fundacja Instytut Globalizacji, ul. Opawska 1/4, 44-100 Gliwice.

 

Uwaga: Ilość miejsc uczestników seminarium jest ograniczona! O zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń, tożsama z datą wpłynięcia pieniędzy na podane konto. Zgłoszenia przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do 2 marca 2010 r.

 

 

Więcej informacji udziela Jacek Spendel:

 tel. 509 615 488, mail: spendel@globalizacja.org  

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl