images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Nasze warsztaty „Jak znaleźć pracę marzeń?” trwają! W ramach projektu „Studenci a wymagania na rynku pracy”, nasi eksperci przeanalizowali tysiące ogłoszeń o pracę oraz przeprowadzili rozmowy z dziesiątkami przedsiębiorców. Wnioski pozwoliły nam stworzyć formułę warsztatów, która jak najbardziej pomoże młodym pracownikom na rynku pracy.

W założeniu autorów raportu, wyniki tych badań mają stanowić wskazówkę dla młodych pracowników, na co powinni zwracać uwagę przy rozwijaniu własnych umiejętności. Jest to też dla nich możliwość poznania istniejących potrzeb rynkowych, a tym samym przygotowania się do pełnionych w przyszłości ról zawodowych.

I tak przykładowo, w przypadku zawodu prawnika najważniejsze dla kancelarii są odpowiedzialność w zakresie powierzonych zadań, bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – poziom min. C1, znajomość MS Office oraz umiejętność pracy pod presją czasu. Z kolei w przypadku branży IT, najbardziej liczy się również bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, ale ponadto komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, znajomość MS Office, zdolność analitycznego myślenia oraz znajomość procesu tworzenia aplikacji.

Nasze warsztaty mocno bazują na tych wnioskach. Odbywają się w 4 terminach i są podzielone na następujące bloki tematyczne:

 • Jak radzić sobie ze stresem?
 • Działanie w zespole
 • Budowanie kariery
 • Sztuka analitycznego myślenia

Z uwagi na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, warsztaty muszą odbywać się w formie online. Nie przeszkadza to jednak uczestnikom w aktywnym zdobywaniu wiedzy.

Nadal odbywają się zapisy na ostatnie warsztaty. Wszystkich studentów i młodych absolwentów zapraszamy do udziału.

Zapisy są możliwe tutaj. Warsztaty odbędą się 9 i 10 grudnia w godzinach 16:30 – 20:15.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found