images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Szkolenia menedżerskie dla kierowników, przedsiębiorców, samorządowców i studentów przygotowane przez Instytut Globalizacji będą uczyć, jak zarządzać w czasach dekoniunktury. KoLiber został partnerem warsztatów.
Instytut Globalizacji, wolnorynkowy instytut spraw publicznych, przygotował innowacyjne szkolenie „Nowoczesne przywództwo – wyzwania na czas kryzysu”.
– W najbliższych latach przedsiębiorstwa prywatne oraz jednostki publiczne będą funkcjonowały w środowisku dużej rynkowej niepewności i przy spowolnieniu gospodarczym – tłumaczy idee szkolenia dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji. – Kierowanie w zmiennych warunkach, wymaga takich cech przywódczych, które pomogą przetrwać najgorsze chwile – dodaje.
Celem szkolenia jest nabycie umiejętności, które pozwolą liderom panować nad sytuacjami kryzysowymi i zachować przewagę nad konkurencją. W tym celu konieczne jest rozwinięcie odpowiednich cech związanych z kompetencjami – ich analizą, oceną, rozwojem i przekształceniem wiedzy w czyn.
Liderzy na czas kryzysu nauczą się w jaki sposób przezwyciężać kryzysy i jak powinno wyglądać nowoczesne przywództwo w czasach nieprzewidywalnej zmienności warunków rynkowych.
Szkolenia będą miały charakter warsztatów. Oprócz interaktywnych wykładów przewidziane są ćwiczenia indywidualne i zespołowe, dyskusje oraz analizy konkretnych przypadków z życia gospodarczego.
Pierwsze szkolenie odbędzie się już w sobotę 3 grudnia w Katowicach na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego. Początek całodniowej sesji o godz. 10.00.
Wymagana jest uprzednia rejestracja. Ilość miejsc jest ograniczona.
Więcej na stronie Instytutu Globalizacji.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found