BANNER REKLAMOWY

images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Szkolenia menedżerskie dla kierowników, przedsiębiorców, samorządowców i studentów przygotowane przez Instytut Globalizacji będą uczyć, jak zarządzać w czasach dekoniunktury. KoLiber został partnerem warsztatów.
Instytut Globalizacji, wolnorynkowy instytut spraw publicznych, przygotował innowacyjne szkolenie „Nowoczesne przywództwo – wyzwania na czas kryzysu”.
– W najbliższych latach przedsiębiorstwa prywatne oraz jednostki publiczne będą funkcjonowały w środowisku dużej rynkowej niepewności i przy spowolnieniu gospodarczym – tłumaczy idee szkolenia dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji. – Kierowanie w zmiennych warunkach, wymaga takich cech przywódczych, które pomogą przetrwać najgorsze chwile – dodaje.
Celem szkolenia jest nabycie umiejętności, które pozwolą liderom panować nad sytuacjami kryzysowymi i zachować przewagę nad konkurencją. W tym celu konieczne jest rozwinięcie odpowiednich cech związanych z kompetencjami – ich analizą, oceną, rozwojem i przekształceniem wiedzy w czyn.
Liderzy na czas kryzysu nauczą się w jaki sposób przezwyciężać kryzysy i jak powinno wyglądać nowoczesne przywództwo w czasach nieprzewidywalnej zmienności warunków rynkowych.
Szkolenia będą miały charakter warsztatów. Oprócz interaktywnych wykładów przewidziane są ćwiczenia indywidualne i zespołowe, dyskusje oraz analizy konkretnych przypadków z życia gospodarczego.
Pierwsze szkolenie odbędzie się już w sobotę 3 grudnia w Katowicach na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego. Początek całodniowej sesji o godz. 10.00.
Wymagana jest uprzednia rejestracja. Ilość miejsc jest ograniczona.
Więcej na stronie Instytutu Globalizacji.

© 1999-2021 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found