images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W niedzielę 29. maja po raz szósty odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny – radosna manifestacja wartości rodzinnych i szacunku dla życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Uczestniczy Marszu zbiorą się o 12.00 przy pomniku Kopernika na Krakowskim Przedmieściu. Wszystkich którzy zechcą maszerować razem z nami, zapraszamy już na godzinę 11:30 na ul.Bracką 20a, skąd wspólnie wyruszymy.

W niedzielę 29. maja po raz szósty odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny – radosna manifestacja wartości rodzinnych i szacunku dla życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Tegoroczny marsz odbędzie się pod hasłem „Polska woła o ludzi sumienia”, które jest cytatem z homilii bł. Jana Pawła II. 

Uczestniczy Marszu zbiorą się o 12.00 przy pomniku Kopernika na Krakowskim Przedmieściu, po czym przejdą Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Świętojerską do Ogrodu Krasińskich, gdzie odbędzie się piknik rodzinny.

Więcej informacji: http://www.marsz.org/ 

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found