BANNER REKLAMOWY

images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

KASE Warszawa, Stowarzyszenie KoLiber oraz SKN Myśli Wolnościowej SGH serdecznie zapraszają na spotkanie z Jimmy’m Morissonem, twórcą filmu „The Bubble”. Jego tematem będzie:  „The Bubble: What Poles Can Learn From The Mistakes of Americans”, podczas którego autor spróbuje podzielić się amerykańskimi doświadczeniami w walce z trwającym kryzysem finansowym, wskazując przede wszystkim na błędy, jakie popełniono w ostatnich latach, tworząc kolejną groźną dla gospodarki bańkę. 

O filmie:

Mający swoją premierę wiosną 2013 film „The Bubble” jest próbą przyjrzenia się prawdziwym źródłom trwającej recesji. Jego twórca wspólnie z wieloma wybitnymi ekspertami, którzy przewidzieli kryzys na długo przed jego wybuchem: ekonomistami, inwestorami i liderami biznesu wspólnie wyjaśnia co czeka Amerykę jeśli nie mieszkańcy USA nie wyciągną wniosków z dotychczasowych wydarzeń. Podstawowym pytaniem towarzyszącym filmowi jest: „Czy sytuacja gospodarcza faktycznie ulega poprawie czy też mamy jedynie do czynienia z kolejną Bańką?”

Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia 2013 roku o godzinie 15.30. w budynku C Szkoły Głównej Handlowej, al. Niepodległości 128, sala C-1A

Wstęp wolny.

Dołącz do strony spotkania na Facebooku!

Strona filmu:
http://thebubblefilm.com/

Trailer filmu:
http://youtu.be/SH0VMYF190s

© 1999-2021 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found