images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Serdecznie zapraszamy na inauguracyjne spotkanie nowego projektu Stowarzyszenia KoLiber. W ramach cyklu „KoLiber Historia” planujemy spotkania o tematyce historycznej mające na celu popularyzację historii XX wieku, promowanie najnowszych badań i dyskusji na temat kluczowych problemów najnowszej historii Polski.

Inauguracyjne spotkanie odbędzie się 18 grudnia o godzinie 18:30 przy ulicy Brackiej 20a kl. IV lokal 108. Dotyczyć będzie wprowadzenia stanu wojennego i kolejnej rocznicy tego wydarzenia. Jako prelegenci wystąpią dr Tadeusz Ruzikowski i Jacek Pawłowicz z Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Warszawie.

Dr Tadeusz Ruzikowski otrzymał nagrodę im. prof. Tomasza Strzembosza za książkę pt. “Stan wojenny w Warszawie i województwie stołecznym 1981-1983″. Została ona wręczona 10 kwietnia 2010 r. w Muzeum Powstania Warszawskiego. Jacek Pawłowicz zajmuje stanowisko kierownika Referatu Edukacji Historycznej Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej IPN w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu, na którym oprócz wysłuchania prelekcji gości będzie okazja do dyskusji i zadawania pytań prelegentom.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found