images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Wykład Profesora Leszka Balcerowicza we wtorkowy wieczór w Szkole Głównej Handlowej rozpoczął cykl Seminariów, będących częścią Projektu Stowarzyszenia KoLiber pod nazwą Akademia KoLibra.

Seminaria dla 20 uczestników są nagrodą za napisanie eseju. Ponadto każdy z laureatów został uhonorowany książką „Odkrywając Wolność”- zbiorem esejów o tematyce ekonomicznej pod redakcją prof. Balcerowicza. – Akademia KoLibra to konkurs dla licealistów, który ma zainteresować nauką ekonomii młode pokolenie – twierdzi Koordynator Akademii, Marcin Bagiński. – W naszym projekcie poza profesorem Balcerowiczem wezmą udział takie tuzy jak Robert Gwiazdowski i Ireneusz Jabłoński z Centrum Adama Smitha czy Prezes Instytutu Misesa Witold Falkowski – kontynuuje prezes warszawskiego KoLibra. – Akademia KoLibra to dla mnie okazja do sprawdzenia własnej wiedzy, element rywalizacji zmotywował mnie do poszerzania horyzontów – wtóruje mu jeden z uczestników Akademii, Arkadiusz Podbielski z LO im. Stanisława Staszica w Warszawie. Cykl Seminariów zakończy 13 kwietnia egzamin sprawdzający wiedzę uczestników, a zwycięzcy zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found