images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Dziś, w ramach spotkań czwartkowych, odbywa się dyskusja z red. Janem Pińskim na temat rynku medialnego w Polsce. Ponadto oddział stołeczny rozpoczął wtorkowe pokazy „Dekalogu” w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego, a w najbliższą sobotę szykuje się interesująca debata o prawicy po wyborach.

 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na cykl spotkań z „Dekalogiem” Kieślowskiego. W każdy kolejny wtorek między 11 października a 20 grudnia (z wyłączeniem 1 listopada) w godzinach wieczornych (od godz. 18:00) spotkamy się z kolejną częścią. Po projekcji filmu zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Z drugiej strony, w najbliższą sobotę 22 października redakcja portalu polacy-online zaprasza na dyskusję, pod patronatem KoLibra, o kondycji prawicy po wyborach. Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00.

Podczas dyskusji omówimy wyniki wyborów po to aby zastanowić się czy są one dla prawicy korzystne. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie jak skonsolidować i wzmocnić środowiska prawicowe w Polsce. Zastanowimy się jak skutecznie promować wartości bliskie prawicy a także o tym jakie wartości są obecnie dla prawicy najważniejsze. Porozmawiamy też o kondycji prawicy wolnorynkowej.

Udział wezmą m.in. Artur Górski (PiS), Bartosz Józwiak (UPR), Bartosz Kownacki (ROP) oraz Tomasz Sommer (Najwyższy Czas!).

 

Wszystkie spotkania odbywają się w siedzibie warszawskiego oddziału, w lokalu przy ul. Brackiej 20A kl. IV, domofon 108, piętro -1, (za Instytutem Goethego).

© 1999-2021 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found