images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV Spacerze Flagi organizowanym przez fundację Kto Ty Jesteś. Marsz odbędzie się 3 maja w dniu Święta Narodowego Konstytucji Trzeciego Maja o godzinie 12:00 na trasie Plac Zamkowy – Pomnik Kopernika.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV Spacerze Flagi organizowanym przez fundację Kto Ty Jesteś. Jest to inicjatywa społeczna, która powstała, aby wspierać działalność na rzecz podnoszenia rangi i prestiżu flagi państwowej Rzeczypospolitej Polskiej oraz zachęcać Polaków do korzystania z prawa do eksponowania symboli narodowych każdego dnia.

W związku z tym, że 2 maja jest dniem pracującym, wyjątkowo Spacer Flagi odbędzie się 3 maja w dniu Święta Narodowego Trzeciego Maja o godzinie 12:00 na trasie Plac Zamkowy – Pomnik Kopernika. Nasza inicjatywa ma podkreślić charakter Święta Flagi, a także być punktem wyjściowym do dyskusji na temat Flagi Polskiej i możliwości Jej eksponowania.

2 maja to również Dzień Polaków i Polonii za Granicą, dlatego pamiętajmy w tegorocznym Spacerze Flagi, szczególnie o Polakach  mieszkających na Litwie i sytuacji w jakiej znaleźli się w ostatnim czasie.  Zadumą także napawa fakt, że do dnia dzisiejszego w Niemczech funkcjonuje nazistowski przepis o nieuznawaniu Polaków za mniejszość narodową.

Liczymy, że dzięki Państwa pomocy wspólnie będziemy mieli okazję uczestniczyć w budowaniu nowego wizerunku polskiego patriotyzmu.

Udział w biało-czerwonym pochodzie zapowiedzieli m.in. Stowarzyszenie Memoriae Fidelis, Federacja Organizacji Kresowych, Korporacja Akademicka Sarmatia, Husarze i Towarzysze Pancerni na koniach oraz motocykliści z Rajdu Katyńskiego.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found