images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

„In Vitro – za życiem, czy przeciw życiu?” – to tytuł spotkania organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej pod patronatem Stowarzyszenia KoLiber, które odbędzie się w czwartek, 12 stycznia o godz. 19:00 w Klubie Młodzieżowym aROMAt w centrum Warszawy (ul. Nowogrodzka 49). Będzie to tegoroczna inauguracja całego cyklu wydarzeń pod wspólną nazwą „Twój Czas – Twój Wybór” poświęconych tematom Cywilizacji Życia.

 

Spotkania adresowane są w szczególności do ludzi młodych, pragnących dowiedzieć się więcej na tematy związane z antykoncepcją, aborcją, problemami niepłodności czy edukacją seksualną, aby świadomie i racjonalnie podejmować właściwe decyzje w swoim życiu, ale również, by dzięki odpowiedniej wiedzy i argumentacji móc zajmować właściwe stanowisko
w rozmowach, podejmowanych niejednokrotnie w gronie rówieśników i przyjaciół.

Spotkanie na temat In Vitro poprowadzą lekarki Ewa Prokop i Natalia Suszczewicz. Gościem spotkania będzie Mariusz Dzierżawski z Fundacji PRO, który zabierze głos na temat opinii publicznej dotyczącej In Vitro, jej przyczyn oraz możliwości kształtowania.

Szczegółowe informacje będzie można znaleźć na stronie.

 

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found