BANNER REKLAMOWY

images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

„In Vitro – za życiem, czy przeciw życiu?” – to tytuł spotkania organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej pod patronatem Stowarzyszenia KoLiber, które odbędzie się w czwartek, 12 stycznia o godz. 19:00 w Klubie Młodzieżowym aROMAt w centrum Warszawy (ul. Nowogrodzka 49). Będzie to tegoroczna inauguracja całego cyklu wydarzeń pod wspólną nazwą „Twój Czas – Twój Wybór” poświęconych tematom Cywilizacji Życia.

 

Spotkania adresowane są w szczególności do ludzi młodych, pragnących dowiedzieć się więcej na tematy związane z antykoncepcją, aborcją, problemami niepłodności czy edukacją seksualną, aby świadomie i racjonalnie podejmować właściwe decyzje w swoim życiu, ale również, by dzięki odpowiedniej wiedzy i argumentacji móc zajmować właściwe stanowisko
w rozmowach, podejmowanych niejednokrotnie w gronie rówieśników i przyjaciół.

Spotkanie na temat In Vitro poprowadzą lekarki Ewa Prokop i Natalia Suszczewicz. Gościem spotkania będzie Mariusz Dzierżawski z Fundacji PRO, który zabierze głos na temat opinii publicznej dotyczącej In Vitro, jej przyczyn oraz możliwości kształtowania.

Szczegółowe informacje będzie można znaleźć na stronie.

 

© 1999-2021 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found