images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

We wtorek 26.10.2010r. odbyło się w Szczecinie wyjątkowe spotkanie. KoLibranci wysłuchali dyskusji lokalnych kandydatów w tegorocznych wyborach samorządowych.

We wtorek 26.10.2010r. odbyło się w Szczecinie wyjątkowe spotkanie. KoLibranci razem z sympatykami i członkami Unii Polityki Realnej, Fundacji im. Bolesława Chrobrego wysłuchali dyskusji lokalnych kandydatów Platformy Obywatelskiej w tegorocznych wyborach samorządowych. Gośćmi byli Judyta Lemm, Joanna Bródka, Paweł Kryzan oraz Sylwester Perowicz

Ci, co przyszli, mogli  poznać spojrzenie gości na regionalną rzeczywistość oraz ich wizję zmiany tej rzeczywistości. Na spotkaniu poruszono wiele ciekawych wątków, w szczególności nowe inwestycje, obsługa inwestorów, fundusze unijne, podatki lokalne.”

 

Szczeciński oddział KoLibra zaprasza na kolejne spotkanie, na którym gośćmi będą kandydaci Prawicy Rzeczpospolitej i Platformy Obywatelskiej. Pamiętaj- 9.11.2010r. Szczegóły już wkrótce na stronie oddziału oraz zawsze pod adresem: szczecin@koliber.org. 

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found