images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Paweł Świerk, członek KoLibra (o/Warszawa), student finansów na Uniwersytecie Bocconi i były wiceprezes SKN Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych SGH: Nadchodzące dni przyniosą kolejny szczyt głów państw i szefów rządów Unii Europejskiej przypadający na 23-24 czerwca. Tym razem możemy być świadkami politycznej zgody na przypieczętowanie kolejnego kroku […] na drodze do utworzenia europejskiej federacji – projektu, który wielu liderów instytucji unijnych czy europarlamentarzystów otwarcie głosi.

Paweł Świerk, członek KoLibra, student finansów na Uniwersytecie Bocconi i były wiceprezes SKN Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych SGH:

Nadchodzące dni przyniosą kolejny szczyt głów państw i szefów rządów Unii Europejskiej przypadający na 23-24 czerwca. Tym razem możemy być świadkami politycznej zgody na przypieczętowanie kolejnego kroku zacieśniającego współpracę ekonomiczną pomiędzy państwami unijnymi, w szczególności tymi należącymi do strefy euro. Może to być kolejny krok zbliżający nas do utworzenia europejskiej federacji projektu, który wielu liderów instytucji unijnych czy europarlamentarzystów otwarcie głosi.

 Zachęcamy do zapoznania się z artykułem (kliknięcie powoduje jego ściągnięcie w formacie PDF).

Autor chętnie udzieli odpowiedzi na pytania, odniesie się do wątpliwości oraz komentarzy. Kontakt mailowy: swierk.pawel@gmail.com

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found