images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Oddziały Stowarzyszenia KoLiber w całej Polsce mają ciekawe konserwatywno-liberalne propozycje. Tarnów zaprasza na wykład oraz pokaz filmu, podobnie Olsztyn, we Włocławku dyskusja nad planami akcji, KoLedzy z Trójmiasta zachęcają do stworzenia Klubu Republikańskiego, w Warszawie upamiętnią narodowych bohaterów. KoLibranci w Krakowie organizują regularne spotkania po sesji, a w Bydgoszczy przejdą w Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, natomiast szczecinianie zachęcają do debaty z ekspertem.

 

Tarnowski oddział zaprasza na 28 lutego, we wtorek, na godzinę 14:00. Na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w auli C 017 odbędzie się wykład dr. Stanisława Tyszki, eksperta Fundacji Republikańskiej, na temat „Regulowane Bezrobocie„. Po wystąpieniu w planach jest również projekcja filmu „To nie jest kraj dla młodych ludzi”. Współorganizatorzy to Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego i NZS na PWSZ w Tarnowie.

Prezes oddziału we Włocławku KoLega Jarosław Kłosiński zwołuje Walne Zebranie. Odbędą się wybory nowych władz- w środę 29 lutego 2012r. Zapraszamy na godzinę 17:00 do „Gospody u Młynarza” , przy ul. Okrzei 77.

Również w środę zapraszamy do Gdyni. Spotykamy się o godzinie 17:00 pod Biurem Doroty Arciszewskiej Mielewczyk, przy Świętojańskiej 90, i idziemy do Pubu „Poczekalnia”, przy ul. Kilińskiego 9a. Jest to luźnie spotkanie robocze dotyczące aktualnej sytuacji w oddziale i domknięcie projektu Klubu Republikańskiego.

Olsztyńskie obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych rozpoczną się 1 marca, w czwartek,  o godz. 18:00 w auli I LO, przy ul. Mickiewicza 6. Odbędzie się tam spotkanie z Grzegorzem Braunem oraz wyświetlenie filmu „Towarzysz Generał idzie na wojnę„. Następnie uczestnicy przejdą pod Sąd Okręgowy w Olsztynie, gdzie zapadały wyroki na bojowników o wolną Polskę.

1 marca w Warszawie o godz. 17:00 zbieramy się przed bramą główną Ministerstwa Sprawiedliwości przy Al. Ujazdowskich, róg ul. Koszykowej i Al. Ujazdowskich. Następnie złożymy kwiaty i zapalimy znicze pod tablicą na dawnym MBP i tablicą upamiętniającą Jana Rodowicza „Anodę”. Szczegółowo o planach uroczystości napisaliśmy na stronie.

Prezes oddziału w Krakowie Paweł Walczak zaprasza na pierwsze spotkanie po sesji, które odbędzie się w piątek, 2 marca, o godzinie 18:00 w Absyncie, przy ul. Miodowej.

W sobotę, 3 marca 2012r., przejdziemy ulicami Bydgoszczy. Chcemy w ten sposób oddać hołd bohaterom – żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Rozpoczniemy na Skwerze Leszka Białego, róg ulic Markwarta i Staszica, o godzinie 15:00. Będzie to pierwszy taki marsz w Bydgoszczy. Na Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych prosimy zabrać kwiaty i znicze.

Rok 2012- początek końca kryzysu„- to temat spotkania oddziału szczecińskiego. Zapraszamy na wykład Janusza Grobickiego, eksperta Centrum im. Adama Smitha. Wystąpienie odbędzie się 8 marca, w czwartek,  o 14:00 na WNEiZ US w Auli Nowej, przy ul. Mickiewicza 64.

 

Chcesz do nas dołączyć?

tarnow@koliber.org

wloclawek@koliber.org

trojmiasto@koliber.org

olsztyn@koliber.org

warszawa@koliber.org

krakow@koliber.org

bydgoszcz@koliber.org

szczecin@koliber.org

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found