images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Sześć miesięcy temu stało się tragiczne wydarzenie w historii naszego Narodu. W drodze na uroczystości upamiętniające mord na polskich żołnierzach w Katyniu zginęli Prezydent RP Pan Lech Kaczyński z Małżonką, przedstawiciele najwyższych władz Polski i intelektualnej elity kraju.

Sześć miesięcy temu stało się tragiczne wydarzenie w historii naszego Narodu. W drodze na uroczystości upamiętniające mord na polskich żołnierzach w Katyniu, zginęli przedstawiciele najwyższych władz Polski i intelektualnej elity kraju. Dokładnie siedemdziesiąt lat po śmierci polskich oficerów.

Stało się to w dniu planowanych obchodów 10-lecia naszej organizacji. Nikt nie jednak miał ochoty na wiwaty, śmiech i radosne wspomnienia. Tak to wyglądało pół roku temu:

 

"Stowarzyszenie KoLiber pragnie złożyć najszczersze kondolencje rodzinom ofiar sobotniej tragedii.

Z bólem przyjęliśmy informacje o katastrofie rządowego samolotu w Smoleńsku. W wypadku tym zginął nie tylko Prezydent Polski, ale również najbliżsi wielu polskich rodzin. Tragedia ta nie ma precedensu zarówno whistorii Polski jak i w historii świata.

Członków Stowarzyszenia zapraszamy do wspólnego udziału w uroczystościach pogrzebowych, zarówno w Warszawie jak i w Krakowie. Koordynatorem w Warszawie jest Marcin Kamiński, w Krakowie BartoszWilk. Adresy telefonów można znaleźć w zakładce kontakt.

Bartosz Sosnowski
Rzecznik Prasowy Stowarzyszenia KoLiber"

 

Dziś szczególnie wspomnijmy Ofiary Tragedii Smoleńskiej.

  

 

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found