images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Oddział tarnowski został powołany 30 kwietnia 2011r. i już może pochwalić się własną stroną internetową. Znajdziemy na niej informacje o bieżącej działalności, spotkaniach i władzach. Zapraszamy.

Oddział tarnowski został powołany 30 kwietnia 2011r. i już może pochwalić się własną stroną internetową. Znajdziemy na niej informacje o bieżącej działalności, spotkaniach i władzach.

Na dzień dzisiejszy tarnowski KoLiber liczy 22 członków. Oddział został reaktywowany po latach i co ciekawe niegdyś stowarzyszenie cieszyło się dobrą sławą. O kontynuację tej tradycji zadba przede wszystkim zarząd. Prezesem został wybrany KoLega Piotr Gładysz, który powołał na sekretarza Filipa Wikieraka oraz na skarbnika Piotra Dudę.

KoLedzy zapraszają na spotkania raz w tygodniu o godz. 17:00 w restauracji „Orszak Dionizosa”, przy ul. Żydowskaiej 16. Po więcej informacji proszę pisać na adres: tarnow@koliber.org.

KoLibranci przygotowali w maju Marsz Rotmistrza oraz spotkanie z Krzysztofem Habichem w Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej. Temat wykładu brzmiał: „Społeczny kaleka” – czyli jak redystrybucja budżetowa zakłóca rozwój kraju. Na spotkanie przybyło ok 130 osób. Fragment przemówienia przedstawiamy poniżej.

Więcej informacji dotyczących działności tarnowskich koliberałów znajduje się na stronie oddziału oraz na profilu na FaceBooku.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found