images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

KoLeżanki i KoLedzy z oddziału tarnowskiego od dwóch dni zbierają podpisy pod listem do władz miasta. Zachęcają tarnowian do poparcia apelu o niezwiększanie długu gminy. Zainteresowanych zapraszamy w weekend na ul. Wałową 19.

 

Jak już pisaliśmy wcześniej, KoLibranci przedstawili analizę, z której wynika, iż miasto powiększyło swoje zadłużenie z 126 mln w 2008 r. do 231 mln na koniec 2010 r., czyli niemal dwukrotnie. Z tego powodu trzeba uwrażliwić lokalne władze, że pożyczki należy zaciągać w sposób niezwykle przemyślany.

Oddział zorganizował jeszcze przed końcem roku szkolnego w czerwcu, lekcje ekonomii w kilku szkołach średnich. Prezes Marcin Kamiński oraz Skarbnik Stowarzyszenia Seweryn Szwarocki w ramach „Latającego Uniwersytetu KoLibra” poprowadzili zajęcia „Pieniądze – czy rozumiem jak działają?” oraz “Dług publiczny”. Obecne zbieranie podpisów pod petycją o niezadłużanie Tarnowa jest konsekwencją tych działąń.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found