images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Podczas spotkania promującego nową książkę (wywiad – rzekę przeprowadzony z Marią Czubaszek) Artura Andrusa tarnowski KoLiber przekazał głównej bohaterce meetingu bilet lotniczy w jedną stronę na wyspy Kiribati.

 

 W ciągu ostatnich dni bardzo głośne w przestrzeni publicznej stały się słowa Marii Czubaszek, która w telewizji TVN w programie “Uwaga” przyznała, że w swoim życiu dokonała dwóch aborcji. Co ciekawe dodała, że “dzięki zabiegowi czuje się cudownie”, a po jej ostatnim wywiadzie w Radiu ZET u Pani redaktor, Moniki Olejnik można skonkludować, że jej poglądy n/t życia człowieka są wręcz eugeniczne.

Jako, że w dniach 16-18 lutego w Tarnowie organizowany jest festiwal kabaretowy PAKAdemia podczas którego przewodniczącą jury jest Pani Maria Czubaszek nadarzyła się okazja, aby w ramach protestu wobec postawy satyryczki przekazać jej bilet lotniczy w jedną stronę na wyspy Kiribati (leżące na Pacyfiku). Pani Maria Czubaszek na zakończenie spotkania z uśmiechem przyjęła prezent od wiceprezesa Stowarzyszenia Piotra Gładysza.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found