images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Dziś KoLiber Tarnów przy współpracy z Fundacją Kamila Cebulskiego Business Education rozpoczyna cykl tzw. Alternatywnych Lekcji Przedsiębiorczości. Jest to kontynuacja lekcji, które odbywały się w ramach Latającego Uniwersytetu KoLibra. Sukces pierwszych zajęć zachęcił do kontynuacji.

 Kamil Cebulski, czyli inicjator tego przedsięwzięcia, to najmłodszy polski milioner, twórca własnej uczelni wyższej – Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego (ASBIRO) oraz prowadzący audycje w stacji radiowej KonteStacja. ALP to inspirujące zajęcia dla młodzieży z zakresu biznesu, inwestowania, rozwoju osobistego oraz szeroko rozumianej przedsiębiorczości prowadzone przez prawdziwych przedsiębiorców w szkołach średnich w całej Polsce. Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży, głównie uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz gimnazjów. Celem ALP jest przekazanie uczestnikom podstawowej wiedzy z zakresu inteligencji finansowej oraz zaszczepienie ambicji do samodzielnego poszerzania wiedzy na temat finansów, biznesu oraz rozwoju osobistego.

Tarnowski KoLiber w porozumieniu z Fundacją KC Business Education powziął się zadania organizacji pierwszej tego typu lekcji w Tarnowie. Startujemy o godz. 9:00 w tarnowskim OHP.

Jest to kontynuacja lekcji, które odbywały się w ramach Latającego Uniwersytetu KoLibra. Sukces pierwszych zajęć zachęcił KoLibrantów do ich kontynuacji.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found