images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Oddział Stowarzyszenia w województwie zachodniopomorskim występuje z wieloma inicjatywami. Miło jest nam poinformować, że szczeciński KoLiber będzie uczestniczyć w odbywającej się w dniach 28-30 września konferencji Waterfront Forum, największej w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej konferencji poświęconej zagadnieniom zagospodarowania i zabudowy miast oraz regionów zlokalizowanych na brzegach akwenów.

 

 

Prezes Adam Surmacz wraz z szefem szczecińskiego Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii Jakubem Miturą jako jedni z prelegentów zaprezentują liberalne podejście do spraw planowania gospodarki przestrzennej, uwzględniające w dużej mierze podejście austriaków do tego tematu.

Wcześniej we wtorek 27 września odbędzie się spotkanie KASE, na którym w ramach przygotowań na konferencję Waterfront poruszymy temat: „Udziału państwa w sferze kształtowania ładu przestrzennego”. Zapraszamy w tym dniu tradycyjnie do Pomiędzy na Starym Nowym Mieście. Godzina spotkania 19.

Ponadto szczecińscy KoLibranci wzięli udział 16 września, w wigilię rocznicy sowieckiej napaści na Polskę, w Marszu Katyńskim. Trasa pochodu przebiegała od bramy wjazdowej Zamku Książąt Pomorskich do Placu Ofiar Katynia.

Ostatnio zmieniono także skład zarządu. Na stanowisko skarbnika w dniu 1 września powołano Kolegę Bogdana Roggenbucka.

Aktywność oddziału można śledzić na stronie internetowej oraz na profilu na FaceBooku.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found