images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W dniu 16 lutego 1919 r. zawarto w Trewirze rozejm, który zakończył Powstanie Wielkopolskie, jedno z najważniejszych, niewielu zwycięskich i zarazem najbardziej niedocenianych polskich powstań. Z okazji 96 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego KoLiber Poznań i KoLiber Warszawa zapraszają na uroczyste Toasty za Zwycięstwo połączone z imprezą karnawałową. 

W Poznaniu Toast za Zwycięstwo to już swoista tradycja, gdyż organizujemy go po raz czwarty. W tym roku impreza odbędzie się 6 lutego o godzinie 21:00 w Akademickim Centrum Kultury i Sportu 9 stóp przy ul. Piątkowskiej 92. W jej ramach o godz. 22:00 odbędzie się koncert poznańskiego rapera Evtisa, o północy zostanie wzniesiony uroczysty toast za zwycięskich Powstańców, a potem impreza taneczna z dj’em.

W trakcie imprezy będzie można wygrać specjalne niespodzianki – koszulki termoaktywne ufundowane przez partnera wydarzenia Red is Bad!

Szczegóły:

https://www.facebook.com/events/587730604691046

Z kolei w Warszawie Toast za Zwycięstwo odbędzie się tydzień później, 13 lutego o godzinie 20:00 w siedzibie naszego stowarzyszenia przy ulicy Zgoda 4/6. To prawdopodobnie pierwsza taka impreza w Stolicy!

https://www.facebook.com/events/1380031728975602

Zapraszamy, wznieś z nami Toast za Zwycięstwo! Nie może Cię zabraknąć!

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found