Stażyści poszukiwani!

Sezon wakacyjny już dawno za nami. I choć my cały czas prężnie działamy, teraz szczególnie przydałoby nam się bieżące wsparcie przy naszych projektach.  

Z tego względu mamy przyjemność ogłosić programy stażowe dla ambitnych osób, które chciałyby pomóc rozwijać nasze Stowarzyszenie. 

Kogo poszukujemy? Nastawiamy się na młode i otwarte osoby chcące zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe i poznać od środka działalność wolnościowej organizacji, zdobyć kompetencje miękkie i zdolności organizacyjne, które bardzo przydają się w późniejszej karierze zawodowej.

Jaki będzie zakres obowiązków? Ustalimy to wspólnie, w zależności od oczekiwań kandydata oraz jego umiejętności i zainteresowań. Gwarantujemy, że nie będzie to nudna praca, a zadania będą ambitne i rozwijające.

Przykładowe zadania, które powierzymy naszym stażystom: 

  • praca analityczna w Centrum Analiz KoLibra
  • organizacja wydarzeń KoLibra 
  • promocja 
  • praca przy KoLiber TV (nagrywanie, montaż itd)
  • tłumaczenia z języków obcych
  • promocja wartości konserwatywno-liberalnych.

Staż będzie się odbywał w naszym biurze w centrum Warszawy, przewidujemy zakres czasowy – 12 godzin tygodniowo, ale zakładamy, że forma stażu będzie dość elastyczna. Z uwagi na pandemię, nie wykluczamy współpracy online.

Oprócz wymienionych korzyści, przewidujemy także nagrody dla najlepszych stażystów.

Na CV czekamy do końca listopada. Prosimy o wysłanie ich na adres koliber@koliber.org.

Więcej o nas można dowiedzieć się tutaj. Jeśli pojawiłyby się jakieś pytania, prosimy o kontakt pod adres koliber@koliber.org..

Nie możemy się doczekać współpracy! Jeszcze raz zachęcamy – naprawdę warto.