images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Stowarzyszenie KoLiber O/Poznań ma zaszczyt zaprosić Państwa na dwa spotkania z jednym z najlepszych, najbardziej kontrowersyjnych i niepoprawnych politycznie publicystów w naszym kraju, Honorowym Członkiem naszego stowarzyszenia – Stanisławem Michalkiewiczem. Pierwsze, organizowane przy współpracy z Amdasadorem KoLibra na WNPiD – Kołem Naukowym Myśli Konserwatywno-Liberalnej “Alternatywni”, odbędzie się o godz.11:30 w Auli WNPiD UAM. Drugie zaś, przy współpracy z Korporacją Akademicką “Hermesia”, odbędzie się o godz. 17:00 w sali 303 na Uniwersytecie Ekonomicznym, przy Al. Niepodległości 10.

Tematem spotkań będzie wizja konserwatywnego liberalizmu przedstawiona przez naszego gościa w jednej z jego najbardziej znanych książek “Dobry “zły” liberalizm“.

Stanisław Michalkiewicz to polski prawnik, nauczyciel akademicki, sędzia Trybunału Stanu, eseista, publicysta i autor książek o tematyce społeczno-politycznej. Działacz opozycji w PRL. Współzałożyciel Unii Polityki Realnej. Publikuje na łamach „Opcji na prawo”, „Najwyższego CZASU!”, „Naszej Polski”, „Naszego Dziennika”, „Gazety Polskiej”, „Dziennika Polskiego”, „Niezależnej Gazety Polskiej” i innych pism. Jego felietony emitują m.in Radio Maryja i Telewizja Trwam.

Artykuły Stanisława Michalkiewicza znaleźć można również na jego stronie autorskiej http://www.michalkiewicz.pl/.

Zapraszamy! Wstęp wolny!

Link do wydarzenia na Facebooku znaleźć można tutaj.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found