images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

23 czerwca przedstawiciele Stowarzyszenia KoLiber, Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej oraz Stowarzyszenia Młodzi dla Polski wzięli udział w spotkaniu z Prezydentem Andrzejem Dudą, na którym omówiony został plan realizacji przyjętego przez niego w czasie kampanii wyborczej programu „Wizja dla Młodego Pokolenia” przygotowanego przez nasze organizacje. W spotkaniu udział wzięli również współpracownicy prezydenta – elekta: poseł Małgorzata Sadurska oraz prof. Piotr Gliński.

Podczas godzinnej dyskusji rozmawialiśmy o propozycjach zmian legislacyjnych w zakresie m.in. kwoty wolnej od podatku i firmy na próbę (projekty przygotowuje Centrum Analiz Stowarzyszenia KoLiber), powołaniu Centrum Dialogu z Młodym Pokoleniem czy inicjatywach podejmowanych przez koalicję KoLiber-SdR-MdP w zakresie polityki historycznej i możliwości udziału w nich prezydenta RP.

W przeciągu kilku tygodni odbędą się kolejne spotkania na których konkretyzować będziemy poszczególne elementy związane z realizacją naszego programu.

Polecamy fotorelację ze spotkania dostępną na naszym profilu na Facebooku!

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found