images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W czwartek, 4.11.2010r., odbyło się spotkanie oddziału warszawskiego. Tłumnie przybyli fani konserwatywnego liberalizmu omawiali najbliższe KoLibrowe akcje.

W czwartek, 4.11.2010r., odbyło się spotkanie oddziału warszawskiego. Tłumnie przybyli fani konserwatywnego liberalizmu omawiali najbliższe akcje.

Poruszyliśmy temat najbliższej manifestacji „Chcemy prawdy”. Pracy co nie miara, każdy ma ważne zadania do wykonania. Przygotowujemy ulotki, sprzęt nagłaśniający i wizualny, przemówienia. Więcej zdradzić nie mogę;) Kto może, niech sprawdzi osobiście i ze znajomymi w środę, 10.11.2010r., na patelnię oraz zabierając ze sobą biało-czerwoną flagę.

Już w dniu 11.12.2010r. odbędzie się Konwent. To wydarzenie także wymaga odpowiedniej oprawy, za którą odpowiada oddział i zarząd główny. Dziś podjęliśmy kolejne ustalenia.

Kolejni miłośnicy Wolności i Tradycji podpisali deklaracje członkowskie. Do grona KoLibrantów dołączył m.in. Romuald Szeremietiew. Oznacza to, że członek naszego stowarzyszenia ubiega się o fotel prezydenta największego miasta Polski. Witamy serdecznie w naszych szeregach!

Ponadto, był czas na rozmowy czysto towarzyskie. Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie pokerowe w najbliższy wtorek, 9.11.2010r., na godzinę 19:00 do Bazyliszka na Starówce. Znajomość zasad gry w pokera niewymagana. Jadło i napitek na studencką kieszeń.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found