images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Popierasz nasze akcje? Bliskie Ci są wartości takie jak rządy prawa, ochrona własności, wolność gospodarcza, świadome społeczeństwo obywatelskie, nie obojętny Ci jest los Polski? Nie masz jednak czasu na regularną i bezpośrednią aktywność w organizacji?

Już dziś zostań naszym mecenasem!

Tytuł Mecenasa Stowarzyszenia KoLiber przyznawany jest darczyńcom, którzy w ciągu roku udzielili wsparcia o wartości przynajmniej 360 zł. To tylko 1 zł dziennie!

Prawa i przywileje Mecenasów

 • Aktywni mecenasi razem z członkami honorowymi tworzą Konsylium Honorowe, kolegialne ciało doradcze Stowarzyszenia KoLiber.
 • Konsylium Honorowe zbiera się co pół roku celem wysłuchania sprawozdania Zarządu, zaopiniowania jego działań i udzielenia rad.
 • Aktualny spis mecenasów oraz członków Konsylium Honorowego dostępny jest na stronie głównej Stowarzyszenia KoLiber.

Dlaczego warto wesprzeć KoLibra – 10 powodów!

Niezależność

 1. Stowarzyszenie KoLiber to największa organizacja pozarządowa w Polsce, która utrzymuje się i będzie się utrzymywała wyłącznie ze składek członkowskich oraz darowizn pochodzących od prywatnych darczyńców.
 2. Nie trwonimy pieniędzy podatników – nie bierzemy dotacji od instytucji publicznych.
 3. Nie realizujemy partykularnych interesów polityków, firm oraz innych organizacji.

Transparentność

 1. Odnotowujemy każdą, nawet najmniejszą darowiznę na stronie głównej.
 2. Wszystkie przychody i koszty dostępne są w corocznym sprawozdaniu finansowym. Koszty operacyjne dzielone są na konkretne projekty, z realizacji, których sporządzane są szczegółowe sprawozdania (wgląd do sprawozdań możliwy jest na zebraniu Konsylium Honorowego).

Skuteczność

 1. Koszty osobowe KoLibra wynoszą 0zł! Nie czerpiemy korzyści finansowych z naszej działalności – działamy przede wszystkim dla idei.
 2. Tylko 8,48% naszych przychodów przeznaczamy na wydatki administracyjne takie jak utrzymanie serwera czy znaczki pocztowe – nawet ta broszura została wydrukowana na prywatnej drukarce.
 3. Siła KoLibra tkwi w kapitale społecznym, skupionym w kilkudziesięciu oddziałach w całej Polsce.

Wszechstronność

 1. KoLiber to najaktywniejsza i najlepiej rozwijająca się konserwatywno liberalna organizacja w Polsce. Prowadzimy szereg stałych ogólnopolskich projektów, a każdy oddział udziela się poprzez lokalną działalność.
 2. Nasza działalność przybiera różnorodny charakter. Jest kreatywna, odważna i merytoryczna. Działamy wśród najmłodszych – stawiając sobie cel wychowanie młodego pokolenia. Dbamy o przestrzeń publiczną i zmieniamy świadomość społeczną poprzez akcje informacyjne oraz happeningi. Organizujemy debaty, spotkania, marsze i konferencje. Tworzymy profesjonalne raporty i zabieramy głos w sprawach publicznych. Swoistą praca u podstaw budujemy zdrowe społeczeństwo obywatelskie!

Przeznaczenie udzielanego wsparcia

Dynamiczny rozwój Stowarzyszenia KoLiber, spowodował zwiększanie zasięgu naszych akcji i projektów. Wzrost kosztów związanych z szeroką i rozwojową działalnością jest nieunikniony. Nie chcemy zwalniać tempa, więc na realizację planowanych projektów potrzebujemy dodatkowych środków finansowych. Zostaną one wykorzystane przede wszystkim na promocję naszych działań (drukowanie plakatów, ulotek, wykonanie roll-upów, banerów itp.)

Niemniej ważne koszty, bez których pokrycia Stowarzyszenie nie będzie wstanie sprawnie funkcjonować. Jest to np. utrzymanie siedziby: http://zgoda4.pl/ czy serwerów i domen internetowych. Istnieje także możliwość wsparcia określonego zakresu naszej działalności. Są to projekty  KOnsertwatywne: projekty historyczne, patriotyczne i pro-life oraz projekty LIBERalne: projekty ekonomiczne, edukacyjne, wolnorynkowe.

 

Mamy  nadzieję, że niniejsza oferta  znajdzie uznanie w Państwa oczach, a  współpraca przyniesie wymierne korzyści  dla obu stron i przyczyni się do dalszych sukcesów KoLibra.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl