images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Stowarzyszenie KoLiber inicjuje nowy projekt. Akcja “KoLiber dla życia” będzie dotyczyła kwestii ochrony życia poczętego, a celem tego przedsięwzięcia jest uświadamianie polskiego społeczeństwa na temat aborcji.

Zapraszamy na stronę projektu: dlazycia.koliber.org

Pewien słynny amerykański działacz ruchu pro-life, Bernard Nathanson rzekł kiedyś: “Życie nie tylko można, ale trzeba jasno definiować: rozpoczyna się od poczęcia. Osoba poczęta jest istotą ludzką, nie ma takiego momentu podczas życia płodu, w którym mogłoby dojść do zmiany niczego w coś, przekształcenia czegoś, co nie jest osobą w człowieka. Życie jest nieprzerwanym procesem – od swojego początku, od zapłodnienia do końca.” Te słowa nadają sens działaniu na rzecz podstawowej i fundamentalnej zasady naszej cywilizacji, prawa do życia.

Podążając za tymi słowami rozpoczynamy nowy projekt. “KoLiber dla życia”, to akcja, która w dużej mierze ma edukować na temat tego czym tak naprawdę jest przerywanie ciąży. Ma także informować Polaków o bieżących wydarzeniach związanych z tą tematyką.

Będziemy starali się na różne sposoby promować idee pro-life. W najbliższym czasie, bo już 29 października rozpoczynamy tournee po Polsce z nowym amerykańskim hitem filmowym bijącym w Stanach Zjednoczonych rekordy oglądalności. Film nosi nazwę “October Baby”. Obraz ten oparty jest na prawdziwej historii, a twórcy skupiają się w nim przede wszystkim na zagadnieniu życia poczętego. We współpracy z biurem poselskim Przemysława Wiplera przygotowaliśmy także interpelację do Ministra Zdrowia ws. dokonywania aborcji w polskich placówkach medycznych w 2011 r.

Mamy także nadzieję, że polscy posłowie po zakończeniu prac w komisjach nad projektem nowelizacji ustawy o ochronie życia poczętego zakazującego dokonywania aborcji z przesłanek eugenicznych podczas decydującego głosowania w większości wybiorą opcję “za życiem”.

 

Koordynator Projektu

Piotr Gładysz

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found