images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

16 listopada odbyło się Walne Zebranie oddziału katowickiego. Spotkanie miało miejsce w lokalu Konik na ul. Warszawskiej w Katowicach. Poprzedni zarząd uzyskał w pełni absolutorium. W wyniku wyborów na prezesa, dotychczas pełniący tę funkcję Krystian Żelazny został bez głosu sprzeciwu ponownie wybrany prezesem oddziału. Krystian postanowił również nie zmieniać składu zarządu.

16 listopada odbyło się Walne Zebranie oddziału katowickiego. Spotkanie miało miejsce w lokalu Konik przy ul. Warszawskiej w Katowicach. Uprzedni zarząd uzyskał w pełni absolutorium. W wyniku wyborów na prezesa, dotychczas pełniący tą funkcję Krystian Żelazny został bez głosu sprzeciwu ponownie wybrany prezesem oddziału. Krystian postanowił również nie zmieniać składu zarządu.

Nastąpiło podsumowanie kadencji, która skutkowała sporym wzrostem ilości członków oddziału (z 18 do 28) oraz poprawą sytuacji finansowej. Podczas ostatniej kadencji udało się także nawiązać współpracę z kilkoma lokalnymi organizacjami.  Główne akcje jakie miały miejsce w ostatnim roku: demonstracja antyvatowska,  cykl spotkań z red. Rafałem Ziemkiewiczem, czy lekcja przedsiębiorczości w I LO w Katowicach.  Podczas zebrania omówiono także plany na przyszłość. W kolejnej kadencji oddział chce zorganizować akcje przeciw ustawie antynikotynowej,  debatę nt. polityki fiskalnej rządu z udziałem dr Gwiazdowskiego i prof. Kołodki, a także cykl lekcji ekonomii w liceach.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found