images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

To nie jest zwykły poradnik. Profesor Jordan B. Peterson chce, byśmy sukcesywnie eliminowali czynniki, które pozbawiają nas wewnętrznego spokoju. 12 reguł, do których stosować się powinien każdy, chcący zapanować nad życiowym chaosem to hasła proste i ponadczasowe. Powołując się na dorobek najwybitniejszych filozofów, psychologów, a także klasyków światowej literatury Peterson charakteryzuje typowe dla ludzi zachowania oraz zagrożenia, jakie mogą za sobą nieść. Analizując kolejne ustroje polityczne i systemy gospodarcze, a wreszcie przywołując najważniejsze prawdy Kościoła Katolickiego profesor podkreśla wagę wolności i wartości, na których zbudowano cywilizację europejską. Własne przeżycia i doświadczenia autora wpływają dodatkowo na odbiór lektury. Peterson jest wiarygodny, pisze przystępnym językiem i skłania do refleksji. 12 życiowych zasad: Antidotum na chaos to pozycja obowiązkowa dla każdego wolnościowca. Wykłady cenionego naukowca bogate są w poglądy bliskie libertarianom, a uwzględnione w tekstach przykłady z innych publikacji gwarantują powtórkę, którą zafundować sobie powinien każdy młody intelektualista.

Aleksandra Golec, Stowarzyszenie KoLiber

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found