images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Nasze Stowarzyszenie zostało oficjalnym partnerem akcji „Wolne Media”, w ramach której 19 stycznia br., o godz. 18:00 przed Kancelarią Premiera weźmiemy udział w manifestacji w obronie wolności słowa w Polsce.

Członkowie Stowarzyszenia KoLiber to młodzi ludzie miłujący wolność słowa. Dlatego obserwując decyzje kadrowe tymczasowego zarządu Telewizji Polskiej SA, mamy wrażenie, iż w Polsce coraz trudniej jest głosić własne poglądy.

Usunięto już z ramówek TVP programy Rafała Ziemkiewicza, Bronisława Wildsteina, Jana Pospieszalskiego i innych niepokornych dziennikarzy. Stanowczo sprzeciwiamy się tak głębokiej ingerencji w sferę mediów publicznych, jakiej dokonuje partia sprawującą pełnię władzy w kraju. Uważamy, że jest to proceder szalenie niebezpieczny.

W związku z tym, nasze Stowarzyszenie zostało oficjalnym partnerem akcji „Wolne Media”, w ramach której 19 stycznia br., o godz. 18:00 przed Kancelarią Premiera weźmiemy udział w manifestacji w obronie wolności słowa w Polsce.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found