images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

 

„Skąd wziął się kryzys w Europie?”

Jakie są źródła kryzysu w Europie? Jaki wpływ na obecną sytuację ekonomiczną ma rozrost państwa socjalnego? Jakie są czynniki wzrostu wydatków socjalnych w Europie i co z tego wynika dla europejskich gospodarek? Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć w trakcie spotkania z prezesem Stowarzyszenia KoLiber, ekonomistą Sewerynem Szwarockim.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 23 lutego w siedzibie Fundacji Republikańskiej (ul. Kopernika 30/421, IV piętro) o godzinie 19.00.

Seweryn Szwarocki – ur. w 1985 roku w Łowiczu. Studiował równolegle Informatykę na Politechnice Warszawskiej oraz Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej (praca magisterska pt. „Dynamika państwa socjalnego we Włoszech w latach 1870-2005” pod kierunkiem prof. Leszka Balcerowicza). Przez 16 lat tańczył w zespołach ludowych w tym w Zespole Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej, którego był wiceprezesem. W KoLibrze od marca 2010 roku. Od grudnia 2010 pełnił funkcję Skarbnika w Zarządzie Głównym, a 17 grudnia 2011 roku został Prezesem Stowarzyszenia.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found