images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Przed Wami kolejny numer miesięcznika „Goniec Wolności”, mamy nadzieję, że równie ciekawy jak poprzednie- wita Czytelników Redaktor Naczelna Anna Dalecka. W Polsce nie przestają dziać się rzeczy, obok których nie można przechodzić obojętnie. Każdy dzień dostarcza nowych „rozrywek” domagających się komentarza. Są też tematy, które stały się już stałym punktem naszych publikacji.

Ruch Poparcia Palikota nie przestaje być interesującym tematem – zadziwiająco wysoki wynik wyborczy tego ugrupowania sprowokował Tomasza Pułróla do napisania tekstu „Magia nowoczesnego światopoglądu”.

Wielkie emocje, wciąż jeszcze, wzbudza Marsz Niepodległości. Choć minął już prawie miesiąc, nie sposób milczeć o towarzyszących mu wydarzeniach, o relacjach medialnych i atmosferze, która wokół niego powstała. O Marszu pisze Sebastian Bachmura, do wydarzeń z nim związanych nawiązuję sama w tekście „Prawicowa rewolucja i lewicowy konserwatyzm”, zaś z rzecznikiem ONR-u, jednego z organizatorów Marszu, rozmawiał Michał Janik.

Dzieje się dużo i przeważnie źle – ale przecież nie samą bieżącą polityką człowiek żyje. Dlatego jak zawsze prezentujemy Przegląd literatury, Felieton filmowy Natalii Szpurko czy kolejny artykuł z cyklu „Ekologia polityczna” Michała Janika.

Mamy nadzieję, że wszystkie teksty przeczytacie, Drodzy Czytelnicy, z zainteresowaniem i prawdziwą przyjemnością.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found