images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Stowarzyszenie KoLiber z zadowoleniem zauważa, że nasza wieloletnia praca u podstaw dała rezultaty i posłowie Ruchu Palikota zrozumieli, że za trudną sytuację gospodarczą nie odpowiadają w Polsce księża, lecz brak wolności gospodarczej. Cieszymy się, że Ruch Polikota rezygnuje z marksistowskiego podejścia do gospodarki (np. w postaci postulatu budowy państwowych fabryk) i przynajmniej na chwilę (oby jak najdłuższą!) przeszedł na pozycje wolnorynkowe. To budujące, że nasze wieloletnie postulaty zostały po parte projektem ustawy o dobrowolności składek emerytalnych dla przedsiębiorców. Chcielibyśmy kiedyś dożyć tej chwili, kiedy Ruch Palikota zrozumie także słuszność innych naszych postulatów jak choćby niedyskryminowania nienarodzonych dzieci ze względu na chorobę lub ojca.

* Oświadczenie jest wyrazem uznania dla przebłysków świadomości ekonomicznej i dobrego dla gospodarki projektu i nie ma nic wspólnego z poparciem wspomnianego w tekście ugrupowania

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found
UWAGA Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Goń z pomnika bolszewika" - strona gonbolszewika.pl