images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

10 października w Łodzi miał miejsce event, który zorganizował Profesor Piotr Gliński, przewodniczący Rady Programowej PiS i kandydat z 1. miejsca łódzkiej listy tej partii. Rozpoczął się on od przyjęcia przez Profesora postulatów zawartych w przygotowanym przez Stowarzyszenie KoLiber, Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej i Stowarzyszenie Młodzi dla Polski programie „Wizja dla Młodego Pokolenia” (który przyjął już wcześniej prezydent RP Andrzej Duda) i złożenia przez niego pisemnego zobowiązania, że jeśli zostanie posłem, będzie dążył do wcielenia ich w życie i wspierał działania prezydenta RP w tym zakresie. Przypominamy, że w programie zapisano m.in. znaczące podniesienie kwoty wolnej od podatku, wprowadzenie instytucji „firmy na próbę”, deregulację prawa gospodarczego do modelu UE+0, zmniejszenie klina podatkowego dla przedsiębiorców, wprowadzenie bonu wychowawczego i zainicjowanie dyskusji nad fundamentalnymi reformami systemu edukacji oraz ubezpieczeń społecznych. Drugim elementem wieczoru był koncert rockowy zespołu Contra Mundum, który w nowoczesnej formie promuje polski patriotyzm.

unnamed (7)

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found