images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

W dniach 23-26 lipca 2012 Prezes Stowarzyszenia KoLiber gościł na Dolnym Śląsku. W poniedziałek odbył spotkanie z członkami wrocławskiego KoLibra podczas którego rozmawiano o dokonaniach oddziału, planach na przyszłość oraz strategii działania. Konkretnym efektem spotkania było przyjęcie przez władzę oddziału propozycji Prezesa przygotowania i poprowadzenia dużego ogólnopolskiego projektu, którego start zaplanowany jest z początkiem nowego roku akademickiego.

Szczegóły tej inicjatywy przedstawione i omówione zostaną na wrześniowej Radzie Krajowej w Krakowie. 

We wtorek o godzinie 19.00 Prezes był gościem specjalnym na spotkaniu Fundacji „Sapere aude” związanej z niezależnym senatorem Jarosławem Obremskim oraz prezydentem Wrocławia Rafałem Dutkiewiczem. Tematem dyskusji były: sytuacja, możliwości oraz strategie działania organizacji prawicowych w Polsce. Pierwszą część spotkania moderował Piotr Wojtyczka z bliskiej ideologicznie KoLibrowi Fundacji. Następnie spotkanie przekształciło się w luźną dyskusję, która zaowocowała w wiele ciekawych wniosków i spostrzeżeń. Na zakończenie Prezesi KoLibra i Fundacji wyrazili chęć bliższej współpracy po wakacjach i nakreślili wstępnie konkretne propozycje jej realizacji.

Jednym z owoców wizyty na Dolnym Śląsku jest również zainicjowanie działań budowy struktur KoLibra w Opolu. Po rozmowie z Prezesem KoLibra upoważnienie do ich tworzenia uzyskał lokalny działacz opolski Sławomir Orzeszyna. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie – powołanie oddziału planuje się w październiku przy okazji kolejnej wizyty Prezesa na Dolnym Śląsku, który zauroczony został klimatem Wrocławia!

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found