images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Poznaniacy promują w Wielkopolsce idee wolnego rynku i Tradycji nie tylko na wykładach i pikietach. Właśnie powstała internetowa strona oddziałowa. Wojciech Żmijewski, prezes oddziału, pisze, że redakcja będzie „zamieszczać także filmy i zdjęcia z różnego rodzaju przedsięwzięć przez nas przeprowadzanych, a przede wszystkim będziemy zachęcać Was abyście się włączyli w owe akcje. Pokażmy Poznaniowi że KoLibry także w grodzie Przemysła uwiły swoje gniazdko”.

Witajcie!

Po wielu dniach oczekiwań wreszcie udało się uruchomić stronę naszego oddziału „KoLibra”! Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, nie obeszło się bez nieoczekiwanych zwrotów akcji, dyskusji nad jej wyglądem ( to się chyba nazywa design;)) czy rozmów nad tym, jaką formę powinna przyjąć strona. Doszliśmy w naszym KoLibranckim gronie do wniosku, iż poznan.koliber.org powinna być witryną tworzoną dynamicznie, przez każdego zainteresowanego rozwojem poznańskiego „KoLibra” i środowisk konserwatywno – liberalnych. Dlatego też spotkacie tutaj się z działem „publicystyka”, w którym na bieżąco będą zamieszczane przemyślenia członków oddziału i nie tylko, na tematy różne, od aktualnych wydarzeń politycznych, przez kwestie światopoglądu, na gospodarce kończąc. Również każdy z Was tu zaglądających może wysyłać nam swoje teksty, z chęcią się z nimi zapoznamy i zamieścimy.

Będziemy zamieszczać także filmy i zdjęcia z różnego rodzaju przedsięwzięć przez nas przeprowadzanych a przede wszystkim będziemy zachęcać Was abyście się włączyli w owe akcje.  Pokażmy Poznaniowi że KoLibry także w grodzie Przemysła uwiły swoje gniazdko.

Rzeczą oczywistą i nie wymagającą dłuższego komentarza jest fakt znalezienia się tutaj kalendarza naszych spotkań na aktualny rok akademicki.

Nie przedłużając, gorąco zachęcam Was, Drodzy Czytelnicy do częstego odwiedzania tejże strony i jej współtworzenia!

Do zobaczenia na wtorkowych spotkaniach na Uniwersytecie Ekonomicznym!

Wojtek Żmijewski

prezes Stowarzyszenia „KoLiber” o/Poznań

Ponadto, poznański oddział KoLibra, wspólnie z fundacją ARS organizuje świąteczny projekt  “Wielkich z Małymi Świętowanie”, czyli cykl bezpłatnych działań
przedświątecznych kierowanych w stronę mieszkańców miasta Poznania, które będą miały miejsce w dniach 6 – 19 grudnia. Więcej informacji na nowej stronie.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found