images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Poznański klub Polonia Christiana zaprasza na spotkanie 21 października o godzinie 18:00 w budynku poznańskiego NOT’u przy ulicy Wieniawskiego 5/9. Odbędzie się tam wykład otwarty o następującym temacie: “Społeczne skutki rewolucji obyczajowej”. Prelegentem będzie dr Paul Cameron. KoLibranci mają zamiar wziąć udział w spotkaniu. Zapraszamy.

 

 

Członkowie Stowarzyszenia prowadzą liczne działania.

– We wtorek 18 pażdziernika mieliśmy wspólne spotkanie z KASE, poruszono więc kwestie formuły wspólnych posiedzeń, ustalono tematy referatów z zakresu austriackiej szkoły ekonomii- mówi prezes oddziału poznańskiego Wojtek Żmijewski.- Zdecydowaliśmy, że wspólne spotkania będą odbywały się co 2 tygodnie. W trakcie ustaleń z naszej strony padł szereg pytań dotyczących szkoły misesowskiej. Pomysł wspólnych spotkań ma na celu poszerzenie wiedzy KoLibrantów z zakresu ekonomii oraz bliższe poznanie się.

– Na kolejnym spotkaniu oddziału 25 października przedstawię relację z PAFERE LIBERTY WEEKEND. Następnie obejrzymy film „Narodziny Wolności”. Po filmie przewidujemy dyskusję.

Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi organizacjami- podsumowuje KoLega Żmijewski. – Dzięki temu przedstawiamy atrakcyjne konserwatywno-liberalne propozycje. Do tej pory działaliśmy wspólnie m.in. z Warsztatami Idei czy korporacją akademicką Hermesia. Teraz podejmujemy się współpracy m.in. PAFERE, KASE i Klubem Polonia Christiana.

Zachęcamy do śledzenia nowości na stronie oddziału.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found