images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Do stolicy Wielkopolski, na zaproszenie oddziału Stowarzyszenia KoLiber oraz Warsztatów Idei, zawita 28 pażdziernika 2011r. red. Rafał A. Ziemkiewicz. Nasz Członek Honorowy postara się omówić wyniki ostatnich wyborów parlamentarnych. Zapraszamy.

 

 

W planach są dwa spotkania z red. Ziemkiewiczem. Gość podzieli się z nami swoimi przemyśleniami dotyczącymi najbliższych czterech lat rządów w Polsce. Wstęp wolny.

Pierwsze z nich rozpocznie się o godzinie 13:00 na auli Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, przy ul. Umultowskiej 89a, dlatego nie powinno zabraknąć wśród publiczności żaków.Tajemnicą Poliszynela jest, że zaledwie dwie godziny wcześniej w tym samym miejscu odbędzie się wykład Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Na pewno aluzji do tego zbiegu okoliczności nie zabraknie w wypowiedzi redaktora.

Na drugie spotkanie zapraszamy o godzinie 17:00, które odbędzie się na Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich, przy Starym Rynku.

Redaktor Rafał A. Ziemkiewicz publikuje m.in. w „Rzeczpospolitej” czy „Uważam Rze”. Jest absolwentem polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W swoim dorobku ma zarówno opowiadania, powieści science-fiction np. „Walc Stulecia”, jak również powieści współczesne, do których można zaliczyć najnowszą publikację pt. „Zgred”. Zajmuje się tematyką społęczną, polityczna i ekonomiczną.

WSPARCIE

WESPRZYJ NAS

100 PLN

WESPRZYJ NAS

500 PLN

WESPRZYJ NAS

1000 PLN

WESPRZYJ NAS

DOWOLNIE

DOŁĄCZ DO NAS

Buduj z nami ruch konserwatywno-liberalny

Członek KoLibra

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól deklaracji zgodnie z prawdą oraz odesłanie jej skanu na adres koliber@koliber.org. Następnie skontaktuje się z Państwem prezes lokalnych struktur i poinformuje, jak dokończyć proces rekrutacji i w jaki sposób zacząć z nami działać.

Sympatyk

Bez formalności icon

Potrzebujemy tylko Twojego adresu mailowego, na który będziemy wysyłać newsletter. Nie poprosimy Cię o żadne inne dane osobowe.

Bez składek icon

Bycie Sypmatykiem naszego stowarzyszenia, choć ma wiele korzyści, nie wiąże się z żadnymi opłatami czy składkami.

Otrzymasz mailingi na temat aktywności KoLiber icon

 

images not found

© 1999-2023 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found