BANNER REKLAMOWY

images not found

WESPRZYJ NAS

Pomóź budować
konserwatywno-liberalne
środowisko

Do stolicy Wielkopolski, na zaproszenie oddziału Stowarzyszenia KoLiber oraz Warsztatów Idei, zawita 28 pażdziernika 2011r. red. Rafał A. Ziemkiewicz. Nasz Członek Honorowy postara się omówić wyniki ostatnich wyborów parlamentarnych. Zapraszamy.

 

 

W planach są dwa spotkania z red. Ziemkiewiczem. Gość podzieli się z nami swoimi przemyśleniami dotyczącymi najbliższych czterech lat rządów w Polsce. Wstęp wolny.

Pierwsze z nich rozpocznie się o godzinie 13:00 na auli Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, przy ul. Umultowskiej 89a, dlatego nie powinno zabraknąć wśród publiczności żaków.Tajemnicą Poliszynela jest, że zaledwie dwie godziny wcześniej w tym samym miejscu odbędzie się wykład Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Na pewno aluzji do tego zbiegu okoliczności nie zabraknie w wypowiedzi redaktora.

Na drugie spotkanie zapraszamy o godzinie 17:00, które odbędzie się na Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich, przy Starym Rynku.

Redaktor Rafał A. Ziemkiewicz publikuje m.in. w „Rzeczpospolitej” czy „Uważam Rze”. Jest absolwentem polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W swoim dorobku ma zarówno opowiadania, powieści science-fiction np. „Walc Stulecia”, jak również powieści współczesne, do których można zaliczyć najnowszą publikację pt. „Zgred”. Zajmuje się tematyką społęczną, polityczna i ekonomiczną.

© 1999-2021 Stowarzyszenie Koliber, ul. Żurawia 47/49 lok. 205, 00-680 Warszawa.

 • image not found
 • Sfinansowano przez Narodowy Instytut
  Wolności - Centrum Rozwoju
  Społeczenstwa Obywatelskiego
  ze środkow Programu Rozwoju
  Organizacji Obywatelskich
  na lata 2018 - 2030

 • image not found